Servis notebooků a počítačů všech značek.
5 TOP proč Asus-servis
  • komplexní servis PC a notebooků
  • opravy PC všech značek
  • rychlý, spolehlivý a kvalitní servis
  • dodržování dohodnutých termínů
  • standardní i nadstandardní služby
Co znamená WEBSUPPORT?

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, proč se webhosting  „Websupport“ jmenuje tak, jak se jmenuje? Opravdu si myslíte, že jde o složení anglických slovíček „web“ a „support“? A že „W“ na začátku se píše velké proto, že jde o vlastní podstatné jméno? Zklameme vás, ale mýlíte se. Ve skutečnosti je celý tento název jednou velkou zkratkou.

Pojďme si její význam projít pěkně od konce: písmenko „T“ je zkratka pro slovo „trvanlivost“. Pokud si totiž zvolíte jako domov pro svůj web tuto hostingovou společnost, vytrvá vaše stránka na síti až do konce světa. „R“ znamená „rychlost:. Rychlejší hosting po každé stránce najdete totiž v našich končinách jen těžko. „O“ zastupuje slůvko „osvedčenosť“. 55 000 spokojených domén snad mluví za vše. „P“ si našlo v názvu své místo kvůli podpoře, kterou svým zákazníkům Websupport poskytuje. Je dokonce taková skvělá, že si vysloužila v názvu dvojité zastoupení. Za „U“ se skrývá „univerzálnost“. Je jedno, zda máte e-shop s granulemi pro psy nebo chcete na webu prezentovat své výtvarné práce. Websupport je pro vás v každém případě ta nejlepší volba. „S“ znamená „super“.

Může však znamenat i „skromnost“. „B“ značí „báječnosť“. Být pouze super prostě nestačí. Písmenkem „E“ se firma rozhodla uctít takový skvělý vynález, jakým je elektřina. Bez ní by totiž jen těžko mohla existovat. No a hlavní a první písmenko „W“ znamená … What?!

Vy jste tomuto celému povídání opravdu uvěřili? Původ názvu „Websupport“ je skutečně čistě prozaický. Vyjmenované atributy jako například trvanlivost, rychlost, osvědčenost, skvělá podpora, univerzálnost a báječnost jsou však skutečné. Reálně se s nimi totiž zaručeně setkáte, pokud se rozhodnete svou doménu zaparkovat u tohoto špičkového hostingového providera.

Kontakt

Petýrkova 1943 / 4

148 00 Praha 4 – Chodov

Tel.:

(+420) 777 647 721

E-mail:

majdak@asus-servis.cz

Servis všech značek
Servis všech značek
  1. Máte jakékoliv otázky či dotazy k našim službám? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.